KPV Silvolde

Kleindiervereniging

KPV Silvolde e.o. 

Op de tot dan toe warmste dag van het jaar, werd op zondag 8 maart weer de jaarlijkse voorjaarsbeurs van Steentjes Tuincentrum aan de Oude Dinxperloseweg 68 te silvolde gehouden. Zoals zo vele jaren waren wij van Konijnen en Pluimvee Vereniging Silvolde en omstreken ook weer met een stand aanwezig.

Klik op onderstaande foto's om het hele album te bekijken

Na de voorbereidende werkzaamheden op vrijdagavond en zaterdagmiddag konden de dieren zondagmorgen tussen half 10 en 10 uur in hun kooien geplaatst worden. Er waren 15 kooien met konijnen gevuld, 9 kooien met hoenders en 3 kooien met duiven. Verder waren er nog 9 jonge kuikens van grote Barnevelder kippen. We hadden er voor gekozen om dieren te tonen van verschillende kleuren en groottes zodat iedere bezoeker zijn eigen favoriet kon bewonderen. Bovendien hadden wij rasbeschrijvingen op de kooien geplaatst zodat mensen informatie op konden doen over een nog onbekend diertje. Regelmatig werd er contact gelegd met leden van onze vereniging voor broedeieren en de aanschaf van een kip of konijn. Ook stond er in onze stand een ruime houten bak met jonge hondjes van Dierenpension Hesterhoeve die zoals elk jaar weer veel bekijks trok. Deze dag is voor onze leden weer een mooi en gezellig moment om elkaar weer bij te praten over ervaringen en de vorderingen van het inmiddels weer op gang gekomen fokseizoen. Tegen 5 uur eindigde de voorjaarsbeurs en werd de stand weer netjes opgeruimd en bezenschoon achtergelaten. Het spreekwoord vele handen maken licht werk werd ook hier weer duidelijk zichtbaar. Het was weer een geslaagde dag voor KPV silvolde en omstreken. Dank aan iedereen die hier zijn STEENTJE aan heeft bijgedragen.

Voor meer foto's zie hier.

Konijnen

Konijnenrassen, speciaal- clubs en konijneregistratie
Lees meer...

konijn

Hoenders

Krielkippen, grote hoenders en het uitbroeden ervan
Lees meer...

kippen

Cavia's

Langharige en kortharige cavia's
Lees meer...

Cavia's

Duiven

Sier- en oorspronkelijke duiven en alles er om heen
Lees meer...

duiven