KPV Silvolde

Kleindiervereniging

KPV Silvolde e.o. 

Zaterdag 22 augustus was het 3e kinderfestival ‘Kidsfabriek’ in de SSP-HAL te Ulft van 10.00-16.00 uur. Kidsfabriek is een evenement dat een keer per jaar plaatsvindt in de laatste week van de zomer schoolvakantie. Tijdens deze dag worden voor kinderen van 4 tot 12 jaar bekende en minder bekende activiteiten aangeboden op het terrein van sport, spel, theater, ambacht, kunst en wetenschap In de vorm van clinics, workshops of een doorlopend circuit kunnen kinderen meedoen aan allerlei leuke dingen. Voor verenigingen uit de gemeente Oude IJssel streek is het een geweldig platform om zich te profileren.  Zo heeft ook K.P.V. Silvolde e.o. een verzoek gekregen om invulling te geven aan deze dag.         

Vrijdagmiddag 21 augustus heb ik met Ben Kniest onze stand opgebouwd. Een twaalftal verenigingskooien voor kippen, konijnen en duiven en de puppy ren van familie Wijsman. Zaterdag 22 augustus heb ik met een aantal leden van onze vereniging van 10.00 tot 16.00 uur de vele bezoekers uitleg over onze vereniging en de aanwezige dieren kunnen geven.  Gezien de vele vragen en de grote opkomst van kinderen, ouders en familieleden kunnen we terugzien op een geslaagde dag. 

Konijnen

Konijnenrassen, speciaal- clubs en konijneregistratie
Lees meer...

konijn

Hoenders

Krielkippen, grote hoenders en het uitbroeden ervan
Lees meer...

kippen

Cavia's

Langharige en kortharige cavia's
Lees meer...

Cavia's

Duiven

Sier- en oorspronkelijke duiven en alles er om heen
Lees meer...

duiven